Деталі афонських монастирів: стела дохристиянських часів в обителі Констамоніт

12:00, 13 березня 2018
Афон
936
1

«Це вхід у монастир Констамоніт, вигляд з двору. На правій стороні ганку знаходиться докризова, так звана, частина стіни», - написав паломник.

2

Він звернув увагу на стелу, розташовану тут.

«Стела - це кам'яна або дерев'яна плита, зазвичай більша в висоту, ніж у ширину, зведена в древні часи як пам'ятник. Могильні стели часто використовувалися для похоронних або пам'ятних цілей. Ця стела зроблена в середині IV століття до Різдва Христового», - розповів Герман Вугд.

Чоловік описав деталі, які зображені на стелі.

3

«Дві фігури - безпомилково, жінки. Жінка, яка стоїть, ймовірно, слуга, тримає коробку та пропонує щось померлій (яка сидить). Це може бути прикраса, як у гарній могильній стелі Хегезо, датована близько 410 - 400 роками до н.е.», - припустив паломник.

4

Він розмістив фото могильної стели Хегезо, яка зберігається в Національному археологічному музеї в Афінах.

Герман Вугд також опублікував фотографію статті з німецького журналу під назвою «Antike Welt» Ульріха Хюбнера про дохристиянські об'єкті в монастирі Констамоніт.

5

«Письменник показує, зокрема, що Стела, ймовірно, поміщена в стіну ще до 17-го століття. Спочатку об'єкт прибуває з Метохії (земля в іншому місці, що належить монастирю) за межами Афона або зі східної частини Греції», - підсумував блогер.

За матеріалами athosweblog.com.

"Православний спадок України на Святій Горі Афон" - для "УНІАН-Релігії".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter